درباره ما
نمایندگی
هوشمند سازی
خدمات
محصولات
صفحه اصلی
 
 
محصولات
آموزیار آموزیار، نرم افزار جامع مدیریت مدارس هوشمند مدارس
  جزییات

مدبر مدبر، سیستم مدیریت یکپارچه مدارس برتر
  جزییات

مدبر دبستان مدبر دبستان، سیستم مدیریت یکپارچه مدارس برتر
  جزییات

نمای مدرسه نمای مدرسه، وب سایت مدارس هوشمند
  جزییات

نما پورتال نما،CMS وپایگاه اطلاع رسانی
  جزییات

ثنام ثنام، سامانه پیش ثبت نام اینترنتی مدارس
  جزییات

پیام رسان نرم افزار پیام رسان،سامانه هوشمند ارسال و دریافت پیامک
  جزییات

برنامه هفتگی نرم افزار برنامه هفتگی،سیستم طراحی برنامه هفتگی مدارس
  جزییات

logo-samandehi
خبر ها
     
خدمت جدیدی از بهسامان - بانک جامع مشاغل و کسب و کارهای آموزشی

پایگاه اینترنتی بهجو به عنوان اولین بانک جامع نیازمندی­های آموزشی کشور، بستری تخصصی و مدرن را جهت معرفی مشاغل و کسب و کارهای مرتبط با حوزه آموزش کشور ایجاد می­نماید. در این بستر امکان ارتباط مستقیم و بی واسطه بین مدارس و مجتمع ­های آموزشی با صاحبان مشاغل و کسب و کارها فراهم گردیده است.

     
     
طراحی اپلیکیشن مدبرویژه اولیا و دانش آموزان (نسخه اندروید)

نسخه اندروید نرم افزار مدبر ویژه استفاده اولیا و دانش آموزان مورد بهره برداری قرار گرفت. این نرم افزار با کاربری  آسان و محیط گرافیکی جذاب از تمامی امکانات مدبر تحت وب بر خوردار بوده و از قابلیت ارسال نوتیفیکیشن برخوردار می باشد.

     
     
معرفی شرکت دانش بنیان بهسامان تدبیر از شبکه افق

دیده شو مجموعه مستندی است درباره شرکت های دانش بنیان ایرانی که در حوزه های مختلف مشغول فعالیت هستند و هر یک نقش مهمی در خودکفایی ...

     
     
ثنام - سامانه ثبت نام اینترنتی مدارس

فرآیند ثبت نام دانش آموزان همواره یکی از دغدغه های مهم مدارس برتر می باشد. جذب دانش آموزان مستعد و استفاده از حداکثر ظرفیت مدرسه، جایگاه ویژه ای نزد مدیران و موسسان مدارس دارد. این فرآیند که در مدارس مختلف به روش های متفاوتی انجام می گیرد، دارای پیچیدگی ها و مشکلات خاصی می باشد. مسایلی از قبیل حضور غیر ضروری والدین در مدرسه جهت تکمیل فرم های اولیه، سهولت در ثبت نام دانش آموزان، اطلاع رسانی سریع و به موقع و همچنین تهیه گزارشات آماری دقیق و بروز مدیریتی از مشکلاتی است که مدارس هر سال با آن روبرو هستند.

     
     
طراحی پرتال اطلاع رسانی شرکت ریل فراز تیما
پرتال اطلاع رسانی شرکت ریل فراز تیما (پیشرو در طراحی، ساخت، تولید و تامین ناوگان ریلی) توسط شرکت بهسامان تدبیر طراحی و پیاده سازی گردید و در اختیار این شرکت قرار گرفت. این پرتال ضمن بهره مندی از یک طراحی مدرن تمام نیازهای یک شرکت تجاری را برآورده می سازد
     
     
مجموعه مدارس شجره طیبه به جمع مشتریان نرم افزار مدبر پیوستند

مجموعه مدارس شجره طیبه شامل 24 مدرسه در 4 استان کشور به جمع مشتریان نرم افزار مدبر پیوستند و از این پس از خدمات این نرم افزار استفاده خواهند کرد.

     
     
طراحی و پیاده سازی نرم افزار سمان تدبیر (سیستم مدیریت اموال نفت)

شرکت بهسامان تدبیر نرم افزار "سمان تدبیر"

     
     
مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری به جمع مشتریان نرم افزار آموزیار پیوستند

مجموعه مدارس علوم و معارف اسلامی شهید مطهری شامل 38 مدرسه در 11 استان کشور به جمع مشتریان نرم افزار آموزیار پیوستند و از این پس از خدمات این نرم افزار استفاده خواهند کرد.

     
     
دریافت اطلاعات از سناد
کاربران محترم آموزیار از این پس می توانند اطلاعات ثبت نامی دانش آموزان خود را علاوه بر نرم افزار دانا از نرم افزار سناد نیز دریافت نمایند.
     
     
پشتیبانی راه اندازی مرکز پشتیبانی آنلاین
شرکت بهسامان تدبیر در راستای بهبود خدمات رسانی خود اقدام به ایجاد مرکز پشتیبانی آنلاین نموده است و در نظر دارد تا ساعات خدمات دهی خود را در تمام طول هفته تا ساعت ...