درباره ما
نمایندگی
هوشمند سازی
خدمات
محصولات
صفحه اصلی
 
 
   معرفی شرکت بهسامان تدبیر
شرکت بهسامان تدبیر در سال 1384 تحت پوشش مرکز فناوری اطلاعات جهاد دانشگاهی، با بهره‌گیری از توانمندی‌های گروهی از کارشناسان و مهندسان با تجربه در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات، آغاز به کار نمود.
این شرکت با هدف کمک به مدیریت و راهبری مدارس و در راستای حرکت به سمت «مدارس هوشمند»، اقدام به طراحی و پیاده‌سازی نرم‌افزار آموزیار (سیستم جامع مدیریت هوشمند مدارس) نمود.
شرکت پس از نصب و راه‌اندازی نرم‌افزار آموزیار در 44 مدرسه شهر تهران و ارائه كارنامه برای بیش از 17000 دانش‌آموز تا پایان سال تحصیلی 1385، با استفاده از رهنمودها و نظرات تعداد زیادی از مدیران و دبیران مجرب، اقدام به بهبود و توسعه ابزارهای هوشمند خود به شرح ذیل نموده است:
1- نرم افزار آموزیار (سیستم مدیریت هوشمند مدارس) – نسخه 3.2
2- سامانه هوشمند پیام کوتاه (SMS)
3- وب سایت نمای مدرسه (پایگاه اطلاع رسانی هوشمند مدارس)
در حال حاضر با عنایات الهی، این سیستم ها مورد پذیرش تعداد زیادی از مدارس خوب کشور واقع گردیده است و امید است روند بهبود و توسعه محصولات شرکت با تکیه بر اعتماد مدیران و دبیران محترم و همت کارشناسان شرکت همچنان ادامه یابد.

  آموزش، پشتیبانی و خدمات پس از فروش
با توجه به خط مشی شرکت در مبنا قرار دادن رضایت مشتریان محترم، كلیه سیستم‌ها و نرم‌افزارهای شرکت توسط تیم پشتیبانی فنی به صورت مستمر و فعال تحت نظارت و كنترل قرار می‌گیرند. در عین حال كلیه نرم‌افزارها به مدت مشخصی شامل گارانتی می‌شوند كه در این مدت كلیه خدمات گارانتي به صورت رایگان انجام می‌گیرد.
 
بروزآوري نرم‌افزارها بصورت رايگان از طريق وب
 
برگزاري كلاس‌هاي آموزشي
 
پشتيباني و رفع مشكلات احتمالي ظرف مدت 48 ساعت در محدوده تهران بزرگ

  اطلاعات تماس

نشانی: تهران، خیابان ولیعصر پایین تر از تقاطع طالقانی کوچه رحیم زاده 1،کوچه رحیم زاده 2 پلاک 10 طبقه دوم

پست الکترونیک:   Info@BehsamanCo.com
تلفکس: 66953520 - 021 (15 خط)

واحد فروش:

پست الکترونیک: Sale@BehsamanCo.com 

واحد پشتیبانی:

پست الکترونیک: Support@BehsamanCo.com